Contact



De ADMINISTRATIE is telefonisch bereikbaar op: maandag, dinsdag en donderdag van 9:00 tot 17:00 uur en op vrijdag van 9:00 tot 13:00 uur. U kunt natuurlijk altijd een mail sturen.

BSO IJsselstein

Planetenbaan 44
3402 HP IJsselstein

Telefoon

030 688 6419

Email

info@bso-ijsselstein.nl

Hierbij geef ik BSO IJsselstein toestemming voor het gebruik van mijn persoonsgegevens. BSO IJsselstein gebruikt deze gegevens enkel voor het beantwoorden van uw vraag.

Onze Locaties

Planetenbaan

Diensten: VSO & NSO

Planetenbaan 44
3402 HP IJsselstein
(030) 687 4141
planetenbaan@bso-ijsselstein.nl

Achterveld

Diensten: VSO & NSO

Heemradenlaan 28
3401 GX IJsselstein
(030) 687 5007
achterveld@bso-ijsselstein.nl

Boedapestlaan

Diensten: NSO

Boedapestlaan 83-85
3404 CC IJsselstein
(030) 687 7073

06 - 1686 6181
boedapestlaan@bso-ijsselstein.nl

Koekeloere

Diensten: NSO & Peuterschool

Heemradenlaan 42
3401 GX IJsselstein
(030) 6880216

06 - 4018 6859
koekeloere@bso-ijsselstein.nl
peuterschool@bso-ijsselstein.nl

Schoolwoningen

Diensten: VSO, NSO & Peuterschool

Aalbersestraat 2-4
3404 JS IJsselstein
06 - 4017 5767
schoolwoningen@bso-ijsselstein.nl

peuterschool@bso-ijsselstein.nl

Sint Petersburglaan

Diensten: NSO

Sint Petersburglaan 33
3404 CV IJsselstein
06-5244 3526
petersburglaan@bso-ijsselstein.nl

Sport-BSO

Diensten: NSO

Heemradenlaan 13
3403 NK IJsselstein
06 - 2765 8891
sportbso@bso-ijsselstein.nl

KC WIJ

Diensten: NSO en Peuterschool

Europalaan 1

3402 TZ IJsselstein

06 - 4019 2709

ikcWIJ@bso-ijsselstein.nl


Voor algemene vragen en vragen van administratieve aard, kunt u het beste contact opnemen met de administratie. Gaat u vraag specifiek over de opvang van uw kind (wilt u hem/haar bijvoorbeeld afmelden of een dag ruilen), dan kunt u het beste contact opnemen met de betreffende locatie. Ongeveer een uur voor aanvang van de opvang is er iemand aanwezig op locatie. Soms is tijdens openingstijden alle aandacht nodig voor de opvang van de kinderen. In dat geval wordt de telefoon niet direct opgenomen en kunt u een bericht inspreken. De voicemail wordt altijd afgeluisterd op dagen dat de locatie geopend is. Wij doen ons uiterste best u zo spoedig mogelijk terug te bellen (afmeldingen worden doorgaans per mail bevestigd).

Schroom niet om contact met ons op te nemen als u vragen, opmerkingen e.d. heeft; wij helpen u graag!